Izpuh Yasuni R2 -Moder Offroad, SM, Minarelli AM, Derbi D50B0, EBE
259,00 €
Izpuh Yasuni R2 -Moder Offroad, SM, Minarelli AM, Derbi D50B0, EBE
Rok dobave 5-7 delovnih dni
Opis
Izpuh Yasuni R2 -Moder Offroad, SM, Minarelli AM, Derbi D50B0, EBE
Za 50-kubični dirkalni cilinder ali 70-kubični cilinder optimiziran športni izpušni sistem za vozila Enduro ali Supermoto z motorji Minarelli AM ali Derbi D50B0, EBE ali EBS
Yasuni si vedno prizadeva ponuditi popoln sistem za vsako aplikacijo. Yasuni R2 je prav tak izpuh za moped. Ta sistem, izdelan posebej za uglašene 50-kubične ali 70-kubične športne cilindre, je izjemno močan in tukaj izkoristi svoj polni potencial. Nekoliko večja prostornina in nekoliko širši stožec omogočata, da izpuh na teh valjih teče učinkovito in več kot prepričljivo.
S posebej izdelanim montažnim kompletom, ki je vključen v dobavo, je ta izpuh mogoče namestiti na motorje Minarelli AM kot tudi na Derbi D50B0, EBE in EBS. Za montažo na valj so dobavljene različne prirobnice.
Seveda R2 zelo dobro deluje tudi s 50-kubičnim standardnim motorjem, vendar je prava izbira za tiste, ki nameravajo preiti na 50-kubični dirkalni ali 70-kubični športni motor.
Pregled na sliki 2 je dobra priložnost za boljšo oceno obsega uporabe izpušnega sistema Yasuni R2.
Ta uglašeni izpuh je opremljen z visokokakovostnim aluminijastim dušilcem zvoka. Priloženi so vsi deli, potrebni za montažo.
Premer izhoda: 28 mm
IZPUH NI HOMOLIGIRAN
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.
Matevz
Koliko kilometrov zdrzi ta kit in katero gred je potrebno kupiti
Matevz
Koliko kilometrov zdrzi kit
leo
izdelek je odličen
Jerry
Nice
cebasekpatrik@gmail.com
Perfekten na airsal 65cc ,delorto 15/15
cebasekpatrik@gmail.com
Imam enekega na A3 automatiku .boljše diha in ima boljši zvok priporočam airsal 65cc,delorto 15/15
Lovro
Good
Nejc
Pozdravljeni zanima me semering prednjih vilic apn 6 stari tip
danejbergles@gmail.com
A to je treba pol zraven še zamenjat mašino ko daš 70cc cilinderkit na tomosa flexerja ?